Izaberite stranicu

Tvrdom odbranom kadeti došli do nove pobede! KK Barajevo Bambi – KK Probasket 52-60 (9-16; 14-8; 17-17; 12-19)
Utakmicu su bolje započeli „crveno-beli“. Na krilima Šoškića, Milivojevića i Smiljanića stekla se rana prednost. Ipak, napad koji se zasnivao na čistom individualnom kvalitetu nije mogao dugo da funkcioniše i u drugoj četvrtini Probasket postiže samo 8 poena.

U trećoj četvrtini vladala je prava rezultatska klackalica. Probasket je zaigrao raznovrsnije u napadu dok su se igrači Barajeva držali u životu neverovatnim koševima o tablu iza linije 6.75m. Na to, pravo borbardovanje, Probasket pronalazi odgovor u Mitanovskom koji je krajem treće i tokom četvrte četvrtine pogodio četiri trojke i slomio otpor domaćina.

Ovom pobedom, Probasket je „ozvaničio kandidaturu“ za mesto u plej-ofu Regionalne lige!

KK Probasket: Milivojević (kap.) 14, Šoškić 17, Smiljanić 12, Mitanovski 12, Mićić 2, Kovačević 1, Gazikalović 2, Kojović.